|
 

סדנת צחוק לקשישים לחיזוק הגוף והנפש

סדנת צחוק לקשישים תורמת לשיפור מצב הרוחוחיזוק גופני מנטלי וחברתי. סדנת הצחוק לקשישים מבוססת על עבודתי כמרפאה בתנועה ובמחול במרכז יוםובטיפול בית - בית חולים איכילוב תל אביב. כמו כן, לימדתי טיפול בקשישים במכוןוינגייט, באוניברסיטת תל אביב ובבתי ספר לסיעוד.  בסדנת צחוק לקשישים, המוזיקה והתנועה מותאמים ליכולות שלהאנשים. הסדנה נערכת בקבוצות מותאמות מנטלית ופיזית פעם-פעמיים בשבוע ויכוליםלהשתתף בה גם אנשים על כסאות גלגלים. קשישים הפעילים בקבוצת הצחוק משפרים מצב רוח ומתחזקים פיזיתובריאותית. מבחינה מנטלית וחברתית הם ערניים וחיוניים יותר. הקשישים האלה מגליםהרבה יותר עניין בעולם ובחיים בכלל. באופן כללי, הם יותר שמחים ומאושרים.

ממליצים: מנהלת מרכז יום וטיפול בית מרכז רפואי איכילוב תל אביב: "נילי "מרפאה בתנועה" במסגרת שלנו. עובדת עם קשישים אחרי טראומה של אירוע מוחי או ניתוח. קשישים המצויים בהתחלת ירידה קוגניטיבית, הפרעות מנטליות וחולים כרוניים הלוקים במחלות שונות.הקבוצות של נילי זוכות להצלחה רבה בקרב המטופלים שלנו. כולם רוצים לקחת חלק בפעילות שלה. במסגרת הקבוצות שלה נילי נותנת הרבה מעצמה ומשקיעה אנרגיה רוחנית נפשית ופיזית רבה. הפעילות שלה גורמת למטופלים לסטימולציה ריגושית/חברתית ופיזית. כאשר נילי בפעולה הדיכאון והעצב פורשים לקרן זוית. הצחוק והעליזות תופסים את מקומם. נילי מצליחה לאחד את המטופלים בקבוצת כוח פסיכו-סוציאלית שממנה הם שואבים כוחות נפשיים להתמודדות עם הבעיות שלהם. אני ממליצה על נילי לעבודה בכל מסגרת תרפויטית".

מנהלת הסיעוד רפואה משלימה דוידוף בית חולים בלינסון: "נילי אגוזי מוכרת לי מזה שנים רבות.במסגרת קורס על בסיסי לסיעוד אונקולוגי, אותו ריכזתי בבית ספר לאחיות באסף הרופא, נילי העבירה קורס בטכניקות לא מילוליות לעבודה עם חולים. עבודה על גוף נפש. הקורסים שלה זכו להצלחה ופופולריות בקהל הסטודנטים שלנו. היה שם הרבה שמחה, יצירתיות, מוזיקה ותנועה שסחפו את כולנו. לאחרונה נילי העבירה סדנת דיסקו צחוק לחולי סרטן ובני משפחתם. הסדנה ריגשה מאד את כל הנוכחים, היא הצליחה לגרום לחולים שלנו לשכוח מהבעיות הרפואיות שלהם ולמלא מצברים בשמחה ואופטימיות וכוח להתמודד הלאה. אני מאד ממליצה על נילי אגוזי לעבודה עם אנשים בגיל השלישי.אין לי ספק שתהיה לה תרומה משמעותית לאיכות החיים ולמורל הקשישים".

לפרטים נא לפנות:
המרכז לסדנאות צחוק ומשחקי תקשורת בהנהלת אגוזי נילי D.M.T.R     M.A
רח' הראב"ע 14 רמת גן 52285
 

         נייד: 054-2640864

דואר אלקטרוני: niliegozy@hotmail.com

חזרה לראש העמוד
 
חזרה לראש העמוד

eXTReMe Tracker