|

ליווי - מה זה ולמה זה נחוץ

רבים מתעניינים ב: מהו ליווי? מי משתמש בשירות מסוג זה ומי מספק אותו? יש הרבה שאלות, שכן משרה זו היא בשכר גבוה, ונחשבת ליוקרתית עבור בחורה. פרטים נוספים על מה שעושות נערות ליווי ויידונו במאמר זה.

שירותי ליווי - מה הם?

אנשים רבים רואים ביצירה זו לא יוקרתית ומבלבלים אותה עם פרפרי לילה. זה ממש לא המקרה, הליווי הוא מקצוע קצת שונה. במקרה זה, הילדה לא מגיעה לשיחה לעשות את עבודתה תוך חמש דקות ולעזוב. אם מסתכלים לעומק ההיסטוריה, גברים אמידים שלא היה להם מי להשתתף בפגישות עסקיות ובאירועים שונים, כמו ארוחת ערב או משתה, נזקקו לליווי.

באירועים כאלה היו אמורים להופיע גברים עשירים מלווים בזוג - בחורה מושכת. אבל בגלל העובדה שאנשי עסקים הם אנשים עסוקים, לא תמיד יש זמן לפגוש אהבה או לקיים רומן. גבר עשיר נאלץ לחפש אישה מושכת לליווי שלו, והבונוס הנעים עבורה היה ההזדמנות לא רק לבלות עם אנשים עשירים, אלא גם פרס כספי ניכר.

מכאן נובע כי מלווה הוא מלווה של גבר או אישה באירועים שונים. בשל הביקוש המוגבר לשירותים כאלה, נוצרו סוכנויות כמו Golden Escort. הליווי יכול להיות לא רק בכמה אירועים חשובים, אלא גם טיול למסעדה, טיול לחו"ל, ביקור במועדון לילה או טיול רגיל. לגבי אינטימיות: זה יכול להיות, אבל רק בהסכמה ובתשלום נוסף. סוכנויות הגונות לעולם לא יכריחו את הבנות שלהן לעשות זאת, הכל רק בהסכמה אישית.

בשל העובדה ששירותי הליווי משמשים אנשים אמידים שרגילים להכל רק בטוב ביותר, הם לא יאפשרו לעצמם להופיע במקום ציבורי עם בחורה מכוערת. מסיבה זו ישנה רשימה שלמה של תנאים שדוגמנית שרוצה לעסוק במתן שירותי ליווי חייבת לעמוד בהם.

דרישות בסיסיות לליווי

  • מראה ללא רבב. בנוסף לנתונים מצוינים מהטבע, ילדה צריכה לדאוג לעצמה, לבקר בסלון יופי, חדר כושר, סולריום. כמו כן, עליה לדאוג לבריאותה ולעבור בדיקות רפואיות סדירות, כולל בדיקות למחלות המועברות במגע מיני, וכן לגילוי HIV/איידס.
  • יכולת אינטלקטואלית. גבר או אישה המספקים שירותי ליווי צריכים לא רק להיראות שיקי ובעלי מראה מודל, אלא גם להיות בעלי אינטלקטואל גבוה למדי. זאת בשל העובדה שכאשר מגיעים למסיבות חילוניות, אתה צריך להיות מסוגל לנהל את השיחה בנושאים שונים.
  • נימוסים טובים. השתתפות באירועים שונים בחברת גבר בולט דורשת יכולת של מלווה להתנהג בחברה ולהתאים את הסביבה.

כמו כן, יש לציין כי על הנותן שירותי ליווי להיות מסוגל לשמור סודות. מסיבות סגורות, בנוסף לא ניתן להפיץ את כל המידע על המבקרים בה. כל מה שנשמע ונראה במהלך הליווי נשאר בסודיות קפדנית. אם תוכיח את עצמך היטב, אז יהיו לקוחות קבועים שישלמו בנדיבות עבור שירותים.

חזרה לראש העמוד