|

מה אתה צריך כדי להתחיל לעבוד בשירותי ליווי

ליווי הוא סוג חדש של פעילות המאפשרת לך לבלות בחברת אנשים עשירים נחמדים ולקבל על כך פרמיה כספית גבוהה. עבור בנות רבות, זו הזדמנות להצטרף לחברה הגבוהה ולראות את העולם. קורה גם שרווק עשיר רוצה יותר מליווי, והכל מתפתח לאהבה ומערכות יחסים. כל נערות ליווי התחילו פעם, וגם היו להן הרבה שאלות. מאמר זה יהפוך ליועץ נאמן למתחילים בליווי.

סוג העסקה

ישנן שתי אפשרויות עיקריות לעבודה בתחום זה:

  • עצמאים (יחידים);
  • עבודה בסוכנות.

האפשרות הראשונה נחשבת לרווחית ביותר, כי אף אחד לא צריך לשלם ריבית על ההכנסה שלו. אבל כדאי לקחת בחשבון שלא כל הטיולים והפגישות בטוחים! באמצעות סוכנות כמו Golden Club Escort, קל יותר לעבוד, למצוא לקוחות ולבדוק שכל אחד מהם נופל על כתפי המנהלים. אבל הסוכנויות ייקחו את האחוזים שלהן מהרווחים. אגב, לעתים קרובות יפהפיות עוסקות בליווי כתחביב.

תיעוד

כדי להרחיב את ההזדמנויות שלך וללוות לקוחות עשירים במקומות שונים בעולם, אתה צריך דרכון ווויזת שנגן. מסמכים עדיף לעשות לבד כדי למנוע בלבול. אם העבודה נעשית באמצעות מתווך, אז עדיף למצוא את כל התעודות, התעודות שלך ולספק אותם לחברה שלך. זה נותן לך הזדמנות:

  • להיכנס לליווי VIP;
  • לקבל תשלום גבוה יותר עבור שירותים;
  • עבודה עם לקוחות עשירים.

הופעה ראשונה

הליווי חייב להיראות ללא רבב, אז לפגישה הראשונה אתה צריך לעשות כל מה שיש לך מספיק כסף עבור:

  • לבקר בסולריום;
  • להגדיל שיער, ציפורניים, ריסים;
  • לבצע זריקות התחדשות;
  • ללכת על מניקור ופדיקור.

ואת צריכה להתרגל לזה, ולהשקיע כל הזמן במראה החיצוני שלך. כסף יספיק עכשיו כדי לפנק את עצמך, לבקר במכוני יופי, ספא ועוד.

עדכון ארון בגדים

יש לצאת עם מיליונרים בלבוש מתאים. ג'ינס, סניקרס וסווטשירט לא יעבדו. במקרה זה, מומלץ לרכוש שמלה קלאסית, סטילטו, תיק אלגנטי. אחרי הפגישה הראשונה כבר אפשר להרשות לעצמכם לקנות בגדים ממותגים, שכן בשביל זה כבר יהיה מספיק כסף.

תיק עבודות

לכל מלווה מקצועי יש תיק עבודות, זה עוזר למצוא לקוחות, זו הזדמנות טובה להראות את עצמך. על תיק העבודות להכיל תמונות מקצועיות מזוויות שונות, עם סוגי איפור שונים. כמה תמונות עם איפור קל, כך שללקוחה תהיה הזדמנות להעריך את היופי הטבעי. הנוכחות של סרטון בפרופיל היא יתרון עצום, כך שהלקוח יוכל לשמוע את קולה של הילדה ולראות איך היא זזה. תיק עבודות מגדיל את הסיכוי למצוא לקוח עשיר. 

חיפוש סוכנות

אם נבחרה האפשרות לעבוד דרך סוכנות, אז אתה עדיין צריך למצוא אותה ולעשות את זה נכון. יש הרבה רמאים באינטרנט, הכל יכול לקרות. כדי לא להיות שולל, כדאי לסמוך על השכל הישר. יש ללמוד ביקורות בקפידה, להיות ביקורתיים על הערות נלהבות, כי אפשר לקנות אותן. שימו לב גם כמה שנים החברה קיימת, אילו תנאי עבודה יש לה. במהלך הראיון, אתה לא צריך להתבייש לשאול על כל דבר קטן, ואפילו טוב יותר, אם אפשר, לשוחח עם הבנות שכבר עובדות שם.

חזרה לראש העמוד