|

סדנת צחוק לילדים ונוער


סדנת צחוק היא "המתכון המנצח" לכל פעילות חברתית מהגן ועד לסיום התיכון. ילדים ונוער צוחקים בקלות ובאופן טבעי הרבה יותר פעמים ביום מאשר מבוגרים. לכן הם מאד נהנים מסדנת הצחוק כי מדובר בחוויה דינאמית עם המון מוזיקה, שמחה ומשחקים כיפיים של שיתוף פעולה. המיוחד במשחקים הללו הוא שכולם משתתפים בהם בו זמנית וכולם יוצאים מהם מנצחים נהנים וצוחקים.
לאיזה אירועים בחיי ילדים ונוער מתאימה סדנת הצחוק?
הסדנה מתאימה למסיבת פתיחת/סיום שנה, מסיבות לחגים ומועדים, יום המשפחה, מסיבת הפתעה, מסיבת פרידה, מסיבת גיבוש, מסיבה בלי סיבה וכמובן לימי הולדת.

מה המיוחד בסדנת צחוק ליום הולדת?
המיוחד בסדנת צחוק ליום הולדת הוא שהמנחה עושה שעורי בית לגבי האישיות והפנטזיות של כוכב/ת יום ההולדת. מהי המוזיקה שהוא/היא אוהב/ת? מהם גיבורי התרבות שלו/ה? וכו' ומכל האינפורמציה הזאת נתפרת תוכנית מיוחדת כייפית ומשעשעת לכוכב/ת יום ההולדת. כך שאין יום הולדת אחד דומה לשני. במקרים שבהם סדנת הצחוק מוזמנת כהפתעה לכוכב/ת יום ההולדת לא אחת שואל/ת הכוכב/ת בקול רם: "איך היא(המנחה) מכירה את כל זה עלי"? לסדנת הצחוק לילדים ונוער מוניטין של הצלחה רבת שנים במסגרות חינוכיות ופרטיות.


תגובות ילדי כתות ב' בית הספר מכלל ר"ג לסדנת צחוק ואהבה הורים ילדים
ביום המשפחה ובפורים.

  • י.א. "היה ממש כייף...הבטן התפוצצה לי מצחוק"...
  • ע.ד. "סדנת צחוק זה מפגש הורים ילדים כייפי עם פעילויות של הורים וילדים (כולם משתתפים). למפעילה קוראים נילי, והיא יודעת לצחוק. מה שהיה הכי כייף זה לסובב את המורה בבד מתוח. כל הזמן צחקנו"....
  • ע.ס. "במפגש הורים ילדים צוחקים, שחקנו ביחד בבדים ובבלונים...היה כייף"...

לפרטים נא לפנות:
המרכז לסדנאות צחוק ומשחקי תקשורת בהנהלת אגוזי נילי D.M.T.R     M.A
רח' הראב"ע 14 רמת גן 52285

         נייד: 054-2640864

דואר אלקטרוני: niliegozy@hotmail.com

חזרה לראש העמוד