|

מסיבת פורים מוצלחת במחיר מצחיק

סדנת צחוק בפורים איך לשרוד את מסיבת פורים במקסימום הצלחות ומינימום הוצאות?

להלן מספר טיפים ורעיונות חינמיים:
הרעיונות מתאימים למסיבות פורים למבוגרים, נוער, ילדים, משפחות וצוותי עובדים

בואו נחשוב ביחד על מה בידיוק מוציאים פה כסף ואיך ניתן לאפס את החשבון?
א. חיסכון בהוצאות תקשורת. טלפונים והזמנות. בעידן האינטרנט הכל נסגר דרך המחשב כולל אישור השתתפות של המוזמנים.
ב. חיסכון בהוצאות השכרת מקום. אירועי פורים יכולים להתארח כשמדובר בילדים: בכיתה, בגן, באולם הספורט, בספריה וכו' המקום חייב להיות בתוך מבנה על מנת להימנע מבעיות מזג אוויר. לגבי מבוגרים המסיבה יכולה להתארח בסלון הבית, בלובי של הבניין, בחלל גדול במקום העבודה- כשמדובר במסיבת פורים לצוות עובדים.
ג. חיסכון בהוצאות על אוכל. הקייטרינג הכי טעים, הכי זול, זה כאשר כל משתתף מכין בבית מגש אוכל מעשה ידיו ושם על שולחן האוכל הכללי. אם יש מישהו כמוני שלא יודע להכין חביתה הוא יכול להביא שתיה או כלים חד פעמיים.
ד. חיסכון בהוצאות על תחפושות. כל תחפושת נלבשת בדרך כלל רק פעם אחת-באירוע של השנה שעברה. לפני מסיבת פורים של השנה תעשו מפגש מקדים ששמו מסיבת החלפת תחפושות ובכלל תהיו יצירתיים ותכנסו לבגדים של חברי משפחה אחרים בבית...לצביעת הפנים תשתמשו בקוסמטיקה שיש לאשה/לאמא בבית...


שימו לב שעד כאן לא הוצאנו שקל אחד מהכיס.
עכשיו הגיע הרגע הקדוש של מהו התוכן של מסיבת פורים מוצלחת:

    הנחיית מקצועית ותוכנית לכל האירוע. האינטרנט מלא בהצעות למפעילי אירועים. אז איך יודעים את מי לקחת? האם לקחת מפעיל שיש לו אתר מפוצץ עם הרבה צבע, תמונות ווידאו קליפים? האם לקחת מפעיל זול במיוחד או יקר במיוחד? מה עושים? איך יודעים את מי לקחת? אז אני בדעה שיש לפנות למנחה מקצועי שיש עליו/ה המלצות וותיק/ה בתחום שיודע/ת להתאים את עצמו/ה לאופי ומיוחדות של כל קבוצה.
    כמה משלמים למנחה? מחיר סביר להנחיית ותוכנית למסיבת פורים לכל משתתף שווה בערך כמו כרטיס להצגה+הוצאות נסיעה של המנחה. זוהי למעשה ההוצאה הכספית היחידה על מסיבת פורים מוצלחת וחסכונית.


>

לפרטים נוספים:
המרכז לסדנאות צחוק ומשחקי תקשורת בהנהלת אגוזי נילי D.M.T.R     M.A
רח' הראב"ע 14 רמת גן 52285

         נייד: 054-2640864

דואר אלקטרוני: niliegozy@hotmail.com

חזרה לראש העמוד