|למה כל מקומות העבודה ממליצים שוב ושוב,
על סדנאות הצחוק של נילי אגוזי ?

להלן מדגם תגובות של מנהלי/ות הדרכה/רווחה/משאבי אנוש וצוותי העובדים שלהם/ן:

מנכ"ל חב' ד.ס.ש: " ... הגעתי אליך דרך האינטרנט. חיפשתי רעיון למילוי תוכן לערב. התקשרתי אלייך ללא שום הכרות וללא שום ממליץ. ואני מרגיש שזכיתי בפיס, ההימור עליך הצליח. תודה על הערב המוצלח..."

עובדי הטכניון/הפקולטה להנדסה תעשיה וניהול/מסיבת פורים לעובדים ובני זוגם/ן: בשם הפקולטה....רצינו להודות לך על ארוע פורים מהנה ומצחיק, שהצליח להרים ולשתף את כל המשתתפים למרות הבדלי הגילאים המנטליות והטמפרמנט. הצחוק המתגלגל וההדים החיוביים גם אחרי הארוע מעידים יותר מכל על הצלחתך זו. ישר כח

עובדי פיניציה ובני משפחותיהם: " הסדנאות הועברו ב-3 מחזורים של נופש עובדים בטבריה. הסדנאות הועברו ברמה טובה מאד, תרמו רבות לגיבוש החברתי...נראתה התלהבות רבה...הסדנאות הוגשו בסגנון מלהיב ותוסס מכילות הומור וחדווה יצרו שיתוף פעולה, הועברו בצורה חוויתית ותוך כדי הפעלת כל המשתתפים. מומלץ בחום. מעולה לצוותי עבודה. נפלא לגיבוש המשפחה".

עובדי הרשות השניה: "...העובדים היו מלאי התפעלות וחיוכים ולקח לכולם מספר ימים להירגע... היו אלה שעתיים של הסחה מוחלטת מתלאות היום יום....והתגבשות של עובדים ומנהלים ביחד. לצערנו המצב הביטחוני מאלץ לעיתים מעבר חד מעצב לשמחה מעבר זה מחזק ומחשל. בחרנו בסדנא שלך מבין מספר אפשרויות אחרות ואנו מרוצים מאד מבחירה זו."

עובדי משרד החוץ: "נילי יקרה, תודה מקרב לב על סדנת הצחוק שהעברת במשרדנו ... המשתתפים צחקו בגדול, השתחררו מלחצי העבודה השוטפים, התחברו וצחקו עם עמיתים למשרד שאתם בדרך כלל אין להם כל קשר. הסדנה תרמה... למצב הרוח הכללי ולאווירת העבודה במשרד החוץ".

הכירוגים של תל השומר: "נילי, אני מצרפת תמונות מסדנת הצחוק שהתקיימה על ידי מחלקה כירוגית בתל השומר. נהנינו מכל רגע והתמונות מדברות בעד עצמן. תמשיכי להצחיק את כל עם ישראל".

הגניקולוגים של מרכז רפואי רבין: "כמה זה טוב לצאת מידי פעם מהשגרה ולהשתחרר עם צחוק בריא. סדנת הצחוק של נילי עזרה לנו בדיוק לזה. ביום שישי בבוקר התאספו רופאי בית חולים לנשים לפעילות שכולה היתה שחרור וצחוק. נילי אגוזי שארגנה את סדנת הצחוק הצליחה להפעיל את הצוות כולו ועל מילוי ה"בטריות" בצחוק עוד דובר הרבה בהמשך. לנילי תודה רבה." מנהל בית החולים לנשים וסגן מנהל מרכז רפואי רבין.

עובדי שרותי בריאות כללית/ רעננה: "צוות המרפאה התכנס לערב גיבוש. נהננו צחקנו ואין ספק שהסדנה גיבשה את הצוות. נילי מקצועית והצליחה להפעיל את הצוות בגילאים שונים ולהביא לשיתוף פעולה בין כל הגורמים. תודה והצלחה". מרפאת הנוטרים.

עובדי משרד הבריאות / המרכז לבריאות הנפש ב"ש: "נילי אגוזי היקרה! תודות וברכות על סדנת הצחוק הנהדרת. בזכותך יכולנו כולנו ליצור מהחלקים שלם. תודות על הגיבוש. היה נפלא. ברכות והערכה..."

וועד עובדי בנק לאומי/סניף פלורנטין ת"א: "נילי היקרה, ברצוננו להודות לך על ערב נפלא ובלתי נשכח, שחווינו במסגרת סדנת הצחוק שבהנחייתך. הצלחת לשתף את כולם, בלי יוצא מן הכלל, מה שתרם לגיבוש חברתי, להצחיק אותנו עד דמעות, לרגש ולשמח את כולנו וחשוב מכל- להשאיר טעם של עוד... תודה מקרב לב".

עובדי בנק לאומי/ מרכז הסחר הבינלאומי ת"א: "לנילי...תודה על סדנת הצחוק המהנה שכללה פעילויות מבדרות ומשחקים משעשעים שגרמו לשחרור אנרגיות חיוביות וטובות...להתראות".

עובדי בנק דיסקונט תל אביב / מערך הביקורת הפנימי: " לנילי אגוזי המקסימה תודה רבה על חויה מדהימה...למדנו ממך שאין כמו צחוק לבריאות הנפש, הגוף ולאיחוד הלבבות בין אנשים. אנו מרגישים שהמטרה שלשמה עברנו את הסדנה הושגה מעל המצופה וכבר מרגישים בשינוי שחל לאחריה. באהבה רבה..."

עובדי שטראוס עלית: "...הסדנה התקיימה ביום בריאות לעובדים. הסדנה הייתה הצלחה נהדרת, כל כך במקום וסוחפת. העובדים דיברו עליה עוד כמה ימים אחרי וחלקם אפילו הציעו לקחת רעיונות מן הסדנה לפעילויות גיבוש מפעליות כהצעה לחימום אווירה, שבירת קרח וצחוקים משחררים. תודה לך נילי על הרעיון והיישום ללמדנו כמה מהדברים הפשוטים בחיים יש רווח גדול".

הנהלת ס.ל.א מחברת טבע: " תודה על ערב מדהים וקסום..שהשאיר אותנו מחויכים גם ביום שלמחרת. האווירה היתה נהדרת, האנרגיות החיוביות והשמחה סחפו את כולנו. יישר כוח!!!

עובדי חברת חשמל: "...סדנא מאלפת...חוויה משחררת ומגבשת...יום העיון הסתיים בהתרוממות רוח שלמחרתו הייתה סדנת הצחוק לשיחת היום. בימים אלו יש לנו מעט מאד סיבות לחייך. העלית את מפלס מצב הרוח וטענת את מצברנו השחוקים משהו: ועל כך תבואי על הברכה...זכית בשגרירים נאמנים בחברת החשמל".

מנכ"ל רשת תקשורת: " תודה מקרב לב על סדנת ההומור המגוונת המשעשעת והמגבשת. זו הייתה הפתעה מרעננת, מפעילה ומצחיקה לכל העובדים. הפנים הצוחקות שנראו במסדרונות לאחר הסדנה הן העדות הטובה ביותר להצלחתה."

עובדי תדירן קשר: "אין מילים בפינו לתאר את הנאתנו והתועלת שהפקנו מסדנת הצחוק. בימים כמו אלה העוברים עלינו, הייתה זו אתנחתא נפלאה של שמחה והתפרקות. מעבר לכייף האישי הסדנה תרמה רבות לגיבוש..לתחושת קשר ופתיחות בין חברים לעבודה."

עובדי משרד התעשייה והמסחר: "...שילבנו סדנת צחוק ביום עיון. הסדנה התקיימה לאחר ארוחת צהרים כאשר פעולת העיכול נסכה שינה על המשתתפים. אך ההפעלות, המשחקים, התחרויות שארגנת העירו את כולם, סחטו תרועות שמחה מהמשתתפים, וקולות הצחוק נישאו למרחקים עד כי גם קיבלנו בקשות להנמיך את הוואליום כדי לא להפריע לכינוסים אחרים שהתקיימו במקום. להפתעתי גיליתי בקרב העובדים שלנו, עוד מספר משתתפים בלתי מזוהים. תחקיר קצר שערכתי לאחר סיום הסדנא הבהיר לי כי קולות השמחה והצחוק סחפו לשורותינו משתתפים מכינוסים אחרים. כל העובדים יצאו מיום העיון במצב רוח מרומם ודיווחו כי נהנו מאד."

אגד תיור ונופש: "רצינו להודות לך על סדנת הצחוק הנפלאה שהתקיימה ...ל עובדי "שירותי בריאות כללית"/ ירושלים כמה טוב לגלות שעדיין אפשר לצחוק ולהתפרק על אף המציאות הקשה במדינה. שוב הוכח כי בידך הכשרון להצחיק וכמו על ידי מגנט כולם נדבקים באווירה ההיתולית: עובדי יצור, דרג ביניים ומנהלים כולם כאחד ..."מתקלפים" משגרת היום ועוברים באמצעותך חוויה שטוענת אותם מחדש וממלאה את הנוכחים בסדנה באנרגיות חיוביות. אין ספק כי נשתמש ב"שרותייך" שוב בהמשך.."

עובדי וולדן ישראל: ..."במסגרת הלחץ והשגרה היומיומיים סחפת אותנו לשעתיים מרתקות של פעילות אקטיבית ומרוממת מצב רוח. נעים היה להתפרק, לצחוק ולצאת מהשגרה. אנחנו מודים לך על ערב מיוחד ומשחרר..."

עובדי מעבדות רפא בע"מ: ..."תודה על הפעלה מוצלחת בסדנת הצחוק, בערב גיבוש ועד העובדים...המורל של כולם נסק למעלה, הריאות התמלאו אוויר והצחוקים התגלגלו לכל עבר והכל בזכות העברה הזורמת של הסדנה..טוב לדעת שאפשר עוד לגרום לאנשים להתפקע מצחוק גם בימים טרופים אלו...יישר כוח והמשך עבודה פוריה."

עובדי מחיש שרותי מחשב/ בנק המזרחי: ..."ערב נפלא ומהנה...הצלחת ל"קלף" מכולנו [מנכ"ל, ראש אגף, מנהלי מחלקות, טכנאים ומזכירות] את טרדות היום יום ולגרום לנו להתגלגל מצחוק בריא, מהבטן ומכל הלב..."

עובדי משרד העבודה והרווחה: ..."תודה על שינוי מצב הרוח של כולם ובמיוחד על התרגול לחיים יותר מהנים ובריאים !!!"

עובדי רפא"ל: ..." תודה על סדנת הצחוק המהנה...הסדנה הקיפה מגוון פעילויות והפעלות מבדרות אשר תרמו לאווירה טובה מאד והוסיפו נדבך חשוב לגיבוש הצוות.."

עובדי הפניקס הישראלי: ..."הסדנה שהתקיימה בתוך ארועים לוחצים וכואבים של פיגועים ואווירת נכאים, הצליחה לרומם את מצב הרוח של המשתתפים בה למקומות שמחים וטענה אותם באנרגיה ושמחת חיים. תודה מיוחדת לנילי שקיימה את הבטחתה לנצח על אף המצב !"

עובדי ניקן ישראל: "תודה על הסדנה המקסימה...הסדנה הייתה מצחיקה, משחררת, קלילה וחוויתית מאד....הביאה לגיבוש צוות העובדים ושיפור האווירה. תודה רבה רבה..."

לפרטים נא לפנות:
המרכז לסדנאות צחוק ומשחקי תקשורת בהנהלת אגוזי נילי D.M.T.R     M.A
רח' הראב"ע 14 רמת גן 52285

         נייד: 054-2640864

דואר אלקטרוני: niliegozy@hotmail.com

חזרה לראש העמוד