|

סדנת צחוק לחיילים

סדנת צחוק לחיילים היא מפגש חברתי מלא שמחה, מוזיקה ומשחקי תקשורת משעשעים. סדנת הצחוק לחיילים היא אמצעי נפלא לגיבוש חברתי. היא גורמת לדבק חברתי אדיר, מלאה במוזיקה תנועה ושמחה, סוחפת ומרגשת את כל החיילים, מרעננת ומאווררת יחסים בינאישיים, משפרת תקשורת בינאישית, מטפחת גאוות יחידה והזדהות עם המטרה.


מה מיוחד בסדנת צחוק לחיילים?

בסדנאות חיילים אני פוגשת באנשים צעירים שנכנסים לעולם המבוגרים הלחוץ והמחייב. מדובר בבני נוער שעד אתמול היו ללא כל חובות אזרחיות ומרגע החיול הם עוברים שינוי דרסטי כי בטחון המדינה במלוא כובדו ורצינותו מונח על הכתפיים שלהם.

הצחוק ידוע כתרופת פלא לגוף ולנפש. הצחוק מחזק את מערכת החיסון של האדם. בסדנת הצחוק לחיילים-החיילים נטענים כוחות ברמה הפיזית חברתית ורגשית. במהלך השרות הצבאי החיילים נדרשים לעמוד במשימות העומדות בפניהם לחוסן גופני ונפשי וזאת בדיוק הנוסחה המנצחת שקיימת בסדנת הצחוק.

סדנת הצחוק מאפשרת לחיילים להיטען מחדש בכוחות פיזיים ורגשיים, יש להם מרחב פעולה להשתובב במשחקי תקשורת מצחיקים מלאים מוזיקה תנועה ושמחה, החיילים מפחיתים לחץ ונרגעים מהמשימות הצבאיות התובעניות, לוקחים פסק זמן מהכל וחוזרים לבסיס שהם רגועים יותר, חזקים יותר ומאושרים יותר.

לאור האמור, אני ממליצה להכניס את סדנאות הצחוק לחיילים לצה"ל.

לפרטים נא לפנות:
המרכז לסדנאות צחוק ומשחקי תקשורת בהנהלת אגוזי נילי D.M.T.R     M.A
רח' הראב"ע 14 רמת גן 52285

         נייד: 054-2640864

דואר אלקטרוני: niliegozy@hotmail.com

חזרה לראש העמוד