|

סדנת צחוק לנוער ליום הולדת זולה וכייפית


סדנת צחוק לנוער ליום הולדת היא הסדנה הכי פופולרית וזולה בארץ לנוער, חיילים וסטודנטים. הנוער חוגג בסדנת צחוק כייפית, דינמית מותאמת אנרגתית לעולם שלו.
כוכב/ת האירוע מקבל/ת תשומת לב מיוחדת כי סדנת הצחוק בנויה על תכנים מעולמו/ה ומעולם החברים/ות לאירוע. כמנחה אני עושה שעורי בית על כל כוכב/ת ומגיעה עם תוכנית שמתאימה ספציפית לכוכב/ת הזה/הזאת.
אין סדנת צחוק אחת דומה לשניה כי כל כוכב/ת אירוע שונה מהשני/ה.

בסדנת הצחוק מוזיקה האהובה על הנוער, משחקי תקשורת מצחיקים, ריקודים והפתעות משעשעות מעולם התרבות של הנוער.

סדנת צחוק לנוער ליום הולדת היא מתנה נפלאה שנותנים החברים/ות או המשפחה לכוכב/ת האירוע. חובה לצלם ולשמור למזכרת!
הפייסבוק אחר כך מלא תמונות.

סדנת צחוק לנוער מתאימה:
ליום הולדת, לבר/בת מצווה, לגיוס/שחרור מהצבא, לגיבוש כיתה, לחגים, לפתיחה/סיום שנת לימודים, ליום המשפחה, למסיבת בנות, מסיבת בנים, יום המשפחה, מסיבת רווקות, מסיבת פנויים/פנויות, מסיבה עם משפחה וחברים.

מה המיוחד בסדנת צחוק לבני נוער?
המיוחד בסדנת הצחוק לבני נוער היא העובדה שמחוץ לעבודה שלי כמנחה, הם מפיקים בעצמם את כל האירוע ודואגים לכל ההצלחה הלוגיסטית שמסביב. ההזמנות, לוח הזמנים, המיקום, אישור השתתפות, אישור ההורים שבביתם מתארחת הסדנה וכו'. לנו המבוגרים יש המון מה ללמוד מהנוער הזה. יש לנו את הנוער הכי נפלא בעולם. ולסיום, אני אישית כמנחה סדנאות צחוק מאד נהנת לעבוד עם בני הנוער.אני מוצאת שהם בעלי חוש הומור נפלא, אינטליגנטים, יצירתיים, ישרים והגונים. לדעתי להיות חלק מעולמם זוהי זכות גדולה ואתגר לכל איש מקצוע.

לפרטים נא לפנות:
המרכז לסדנאות צחוק ומשחקי תקשורת בהנהלת אגוזי נילי D.M.T.R     M.A
רח' הראב"ע 14 רמת גן 52285

         נייד: 054-2640864

דואר אלקטרוני: niliegozy@hotmail.com

חזרה לראש העמוד